
Mda..mi-e dor de mare..mereu cand ma gandesc la mare imi vine in minte o imagine in care stau pe nisipul rece,briza marii imi mangaie trupul,imi paseste prin parul incurcat si privesc cum soarele rasare din apa rece si isi trimite razele ca niste sageti . Dar deabea e inceputul iernii mai e pana la vara ...insa acum ma resemnez cu bucuriile pe care mi le produce iarna. Chiar daca e friiig .. sunt fulgii pufosi de zapada care ma bucura si mai vine si Craciunului si... pana la urma fiecare anotimp are bucuriile lui.
Dar tot mai mult adoor Vara!;)

Vaaai,prima ta postare!Si mie mi-e dor de mare.Mi-e extrem de dor de mare.De vara.Sa fie cald,sa port doar tricouri si pantaloni scurti.Mai e.Asta e.Imi ramane doar sa...astept?Trist.
RăspundețiȘtergereTe pupa eu,colega-ta de banca!
P.S:sunt la pagina 216.
Hei!Am terminat cartea.E superba!E minunata!E...E...E cea mai frumoasa carte!M-a impresionat pana la lacrimi povestea celor doi.Totusi,daca eram in locul lui Lotte,m-as fi dus cu el,sa fiu fericita si sa stau alaturi de cel ce-l iubesc.Iar daca as fi fost Grig,m-as fi sinucis,dar as fi luat mai multe tuburi de somnalin decat data trecuta cand a luat doar unul.
RăspundețiȘtergereTu,ce mai faci?
hei marmotzel:D
RăspundețiȘtergeremi-am facut si eu blog :)
tu ce faci ?:*