sâmbătă, 23 ianuarie 2010

•cu ea.


O ador.(poza). Poveste ei(pozei) incepe asa : veneam de la scoala pe jos ca de obicei cu colegele mele :Daiu(cea din poza) si Mada, si dupa ce i-am bulgarit pe baieti . am fuugit si.. am gasit un geamantan. Colegamea s-a inghesuit in el (ptr poza). Sa nu uitam ca geamantanu erape un morman de zapadaa, iar mormanul era langa trotuar:>. Eu ii faceam poze. Dupa a alunecat si a venit la vale, era intinsa pe trotuar , iar eu m-am asezat pe picioarele ei, eram intinse pe trotuar si radeam ca 2 tampite ce suntem.
P.S.: Ne-am dat dracu!:))

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu